Showbiz

Pirro Çako bëhet baba për herë të dytë

Kantautori Pirro Çako ka preferuar të jetë gjithmonë diskret për jetën e tij private duke e mbajtur përherë larg vëmendjes së kamerave.

Aq diskrete saqë pavarsisht se është parë përherë i shoqëruar nga një vajzë simpatike bjonde, identiteti i të cilës nuk është bërë kurrë i ditur për mediat.

Partnerja e këngëtarit mësohet se punon kancelare në një institucion të rëndësishëm të drejtësisë në vend dhe është gati 20 vite më e re se ai.

Pirro Cako me patneren:

Të dy mesa duket kanë vendosur ta çojnë në një stad tjetër raportin duke u bërë prindër të një djali që e kanë quajtur Amadeus.

Kjo është historia e parë rozë e Pirro Çakos që prezantohet në media, disa vite pasi ai i dha fund bashkëjetesës 5- vjeçare me Sisin, një tjetër vajzë jashtë botës së muzikës apo spektaklit.

Kujtojmë që bjondet janë dashuria e parë dhe me sa duket e fundit e Pirros, duke pasur parasysh që ish-bashkëshortja e tij, sopranoja Inva Mula, është bjonde, martesë nga e cila kanë një djalë, Anthony Çakon.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: