Showbiz

Po këndonte në skenë, Noizy-t i rrëshqasin këmbët dhe bie mbi turmën e fansave

Një incident i pakëndshëm i ka ndodhur reperit të njohur, Noizy-t, teksa po këndonte në skenë. Ndërkohë që performonte përpara fansave të tij, i rrëshqitën këmbët dhe ra mbi turmën. Por truprojat që e shoqëronin në skenë i shkuan menjëherë në ndihmë, duke e ngritur në skenë. Për fat të mirë, Noizy nuk u lëndua nga incidenti dhe filloi të këndonte sërish në skenë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close