fbpx
Showbiz

Reperi shqiptar, baba për herë të dytë

Reperi shqiptar është bërë baba për të dytën herë. Reperi i njohur shqiptar, Alban Visoka i njohur ndryshe si Fajt është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e gëzueshëm ai e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Faleminderit Zotit qe me beri babë per here te dyte.. Na bekoi zoti edhe me nje vajze bukuroshe , jetofsh gjate dhe me shendet engjulli jone..!”, ka shkruar ai. Ai dhe bashkëshortja e tij bashkë e kanë edhe një tjetër vajzë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button