Showbiz

Rita Ora nën hije, motra e saj me bikini merr vëmendjen nga të gjithë (Foto)

Motra e Rita Orës, këngëtares kosovare, me famë botërore, ka “çmendur” të gjithë në Instagram. Elena Ora, përmes një fotoje me bikini ka nxjerr në pah format bombastike, duke u komentuar nga mediat botërore.

Ky postim la shumë në hije motrën e saj, e cila prej kohësh nuk po komentohet nga mediat. Elena Ora, kujtojmë se është menaxherja e Rita orës dhe kujdezet që motra e saj të korrë sukses.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: