fbpx
Showbiz

Rozana Radi: Pse kam zgjedhur të mos ble shtëpi

Këngëtarja e njohur Rozana Radi bën një jetë modeste dhe i siguron vetë të ardhurat që i duhen për të përballuar jetesën. Rozana ka zbuluar për publikun një pjesë të banesës së saj, duke shpjeguar se pse ka vendosur që të banojë me qira. Përmes postimit në rrjetet sociale, këngëtarja ka treguar se lekët e shtëpisë vendosi që t’i investonte tek biznesi i saj.

“Unë e dua shumë shtëpine! (më shume më pëlqen të qëndroj në shtëpi se sa të dal mbrëmjeve) Jetoj në një shtëpi të vogël ( me qira ) pranë motres time . Do thoni ju pse se ke blerë një shtëpi? Kam menduar të invesoj paratë që do blija shtëpinë në biznesin tim, por kjo nuk do të thotë që duke qenë se jam me qera mos të kem ambjentin tim që më qetëson.

Kur hapa biznesin dhe pasi e kuruam me detaje vendosëm të zgjidhnim abazhurët . Ju them me 100 % që ambjenti pervec dritës mori një sharm tjetër. Sot jam e bindur kur them: Sido që të jetë shtëpia juja po zgjodhet abazhurët e duhur e keni zgjidhur bukurinë e saj”, ka shkruar këngëtarja Rozana Radi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button