Showbiz

Sia mbush 3 vjeç”, Ami dhe Ermali publikojnë për herë të parë imazhin e vajzës

Sot Sia, vajza e Amarda Toksës dhe Ermal Mamaqit, feston 3-vjetorin e lindjes. Çifti ka organizuar festën për të voglën e tyre, duke publikuar më në fund edhe portretin e plotë të saj.

Ami dhe Ermali shihen të veshur me të bardha, teksa qëndrojnë pranë tortës së ditëlindjes së Sias.

“3 vjet më parë Sia e ndriçoi jetën tonë siç bëjnë vajzat… që nga ajo ditë e deri në fund përjetë bashkë të pandarë!”, ka shkruar Ami krahas fotove.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: