Showbiz

Taylor Swift dhe Joe Alwyn i japin fund lidhjes 6-vjeçare

Taylor Swift dhe Joe Alwyn  i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 6 vjeçare. ET ka mësuar ekskluzivisht se këngëtarja e “Lavender Haze” dhe aktori britanik janë ndarë disa javë më parë.

Burime pran çiftit ka mësuar gjithashtu se ndarja ishte miqësore dhe “nuk ishte dramatike, dhe se marrëdhënia mes tyre vazhdon të jetë e mirë. Kjo është arsyeja pse [Alwyn] nuk është parë në asnjë shfaqje.” Swift, 33, është aktualisht në turneun e saj The Eras.

Nuk ishte shumë kohë më parë kur Swift dhe Alwyn thuhej se kishin një vend të shkëlqyeshëm në marrëdhënien e tyre. Ata filluan të takoheshin në fund të vitit 2016 dhe një burim i tha ET në tetor se ata “po ia dilnin mirë” dhe se “marrëdhënia e tyre është super e fortë”.

Ky përditësim erdhi vetëm disa orë pasi Swift hoqi albumin e saj të shumëpritur të 10-të në studio, Midnights, i ndjekur nga shtatë këngë shtesë të publikuara në edicionin e saj surprizë të albumit 3 të mëngjesit.

Nga ana e tij, Alwyn, i tha British Vogue në shtator 2018 se ai është shumë i vetëdijshëm se fansat duan të jenë gjithmonë në dijeni kur bëhet fjalë për marrëdhënien e tij dhe Swift.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close