Categories Showbiz

Taylor Swift dhe Joe Alwyn i japin fund lidhjes 6-vjeçare

Taylor Swift dhe Joe Alwyn  i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 6 vjeçare. ET ka mësuar ekskluzivisht se këngëtarja e “Lavender Haze” dhe aktori britanik janë ndarë disa javë më parë.

Burime pran çiftit ka mësuar gjithashtu se ndarja ishte miqësore dhe “nuk ishte dramatike, dhe se marrëdhënia mes tyre vazhdon të jetë e mirë. Kjo është arsyeja pse [Alwyn] nuk është parë në asnjë shfaqje.” Swift, 33, është aktualisht në turneun e saj The Eras.

Nuk ishte shumë kohë më parë kur Swift dhe Alwyn thuhej se kishin një vend të shkëlqyeshëm në marrëdhënien e tyre. Ata filluan të takoheshin në fund të vitit 2016 dhe një burim i tha ET në tetor se ata “po ia dilnin mirë” dhe se “marrëdhënia e tyre është super e fortë”.

Ky përditësim erdhi vetëm disa orë pasi Swift hoqi albumin e saj të shumëpritur të 10-të në studio, Midnights, i ndjekur nga shtatë këngë shtesë të publikuara në edicionin e saj surprizë të albumit 3 të mëngjesit.

Nga ana e tij, Alwyn, i tha British Vogue në shtator 2018 se ai është shumë i vetëdijshëm se fansat duan të jenë gjithmonë në dijeni kur bëhet fjalë për marrëdhënien e tij dhe Swift.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

U arrestua brenda në shtëpinë e BBVIP, ja momentin kur banorët mësojnë lajmin për konkurrentin! Si reaguan ata

Për arrestimin e Liam Osmanit, banorit që mbrëmjen e djeshme u bë pjesë e Big…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zbulohen prapaskenat e ndarjes pas një viti martese të futbollistit të Kombëtares: Shkak tradhtia

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda dhe partnerja e tij Ajsel Abazi mesa duket i…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ndahet nga jeta në moshën 31-vjeçare këngëtarja e cila u bë virale në TikTok

Cat Janice, këngëtarja virale e TikTok, është ndarë nga jeta në moshën 31-vjeçare. Këngëtarja kishte…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

E pazakontë në BBV, Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton!

Big Brother Vip Albania nuk është thjesht një reality show televiziv i zakonshëm. Në Shqipëri…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Do ndonjë këngë tjetër t’ja falim?!”, Soni Malaj “akuzon për vjedhje” Dua Lipën (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka qenë e ftuar së fundmi në një intervistë…

LEXO ME SHUME