Showbiz

Veliaj pret në Bashki Dua Lipën dhe familjen e saj

Erion Veliaj ka pritur ditën e sotme në Bashki familjen e Dua Lipës. Lajmin e bëri me dije vetë kryebashkiaku, në Facebook, ndërsa bëri me dije se Veliaj i ka bërë disa dhurata për mysafirët e tij. Dua Lipa mori një targë që mund të udhëtojë rehat në Shqipëri. Ai i ka bërë një dhuratë edhe nënës së Dua Lipës.Velijaj e ka komplimentuar nënën e këngëtares me famë botërore për pamjen duke i thënë “më e mirë e ëma, se sa e bija”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: