Showbiz

Zemërthyerja/ Romanca me Keisin, reagon e dashura e Kristit jashtë BBVIP: S’jam mirë, dua kohë të shërohem

E dashura e Krist Aliaj, Zaza, të paktën siç po qarkullon lajmi ka reaguar në lidhje me marrëdhënien që Kristi ka krijuar brenda shtëpisë me Keisin.

Gjatë bisedave me banorët, ai ka treguar se është në lidhje prej 6 muajsh, me një vajzë e cila nuk është shqiptare dhe sipas mediave është Zaza.

Kristi i qëndroi “besnik” të dashurës së tij kur Kejvina po flirtonte me të, por mesa duket nuk ndonji e njëjta gjë me Keisin. Ajo ka reaguar në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet e prekur dhe i vlerëson mesazhet pozitive e mbështetëse që ka marrë këtë periudhë.

“Nuk mund të them me fjalë se sa e prekur jam nga kaq shumë njerëz që më kontaktuan dhe më ngushëlluan. Mesazhet e mia janë të tejmbushura dhe do të doja t’i përgjigjem secilit prej jush, por nuk kam forcën për ta përballuar tani gjithë këtë. Shpresoj që të gjithë të qëndroni të bekuar dhe shpresoj që Zoti t’ju japë të gjithëve dyfishin e dashurisë që njerëzit po më japin tani.

Më lehtëson vërtet të di se njerëzit që as nuk më njohin, e shohin të vërtetën dhe e vlerësojnë moralin! Nuk jam mirë dhe do të më duhet pak kohë që të shërohem dhe të kuptoj disa gjëra që po më ndodhin para syve. Unë vij nga një familje e dashur, e kujdesshme dhe e arsimuar që më ka mësuar se vlerat në jetë janë brenda së vërtetës, moralit dhe aftësisë për të qëndruar etik, edhe kur gjërat bëhen të vështira.

Nuk do të komentoj më tej për këtë, pasi besoj se kjo gjë është kuptuar nga të gjithë. Që nga fillimi i njerëzimit, e vërteta gjithmonë ka mbrojtur të drejtët. Falenderoj secilin prej jush nga thellësia e zemrës sime!”- shkruan Zaza./m.j

Zemërthyerja/ Romanca me Keisin, reagon e dashura e Kristit jashtë BBVIP: S'jam mirë, dua kohë të shërohem

Zemërthyerja/ Romanca me Keisin, reagon e dashura e Kristit jashtë BBVIP: S'jam mirë, dua kohë të shërohem

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close