Categories Lajme

Shqiptari humb llogjikën, bën për spital tre të moshuar

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Itali, ku protagonist është bërë një shtetas shqiptar.

Ky i fundit është arrestuar nga policia në Castel San Pietro Terme, pasi sulmoi tre të moshuar.

Ka qenë një kalimtar i rastit që ka njoftuar karabinierët, të cilët erdhën menjëherë në vendngjarje.

Ata bllokuan 39-vjeçarin, i cili sipas mediave italiane, i kishte dhunuar të moshuarit pa arsye.

Të lënduarit janë të moshave, 66,73 dhe 77 vjeç. Ata u dërguan në urgjencë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Mësohet se të moshuarit u diagnostifikuan me trauma të ndryshme në kokë dhe në gjoks.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME