fbpx
Sport

Bale, tifozët nuk e duan më në Madrid: “Shko luaj golf”

Gareth Bale duhet të shkojë, s’i ka mbetur më asgjë në Madrid. Përveç Zinedine Zidane, që nuk beson dhe nuk llogarit në shërbimet e Gareth Bale, edhe tifozët kanë humbur durimin.

Ata nuk e duan më në skuadër 31-vjeçarin që viteve të fundit më shumë është përmendur për skandale sesa për atë që i ka dhënë Madridit në fushë, duke mos i ndihmuar aspak Los Blancos që kur u largua Cristiano Ronaldo. Në qendrën stërvitore Valdebabes, teksa Bale po largohej, disa tifozë e kanë pritur dhe njëzëri kanë thënë: “Shko luaj golf”, dhe disa fraza të tjera.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button