Sport

Filmohet duke thurrur me shtiza, zhytësi britanik i merr zemrat fansave (Foto)

Njihuni me Tom Daley, këtë herë jo si zhytës, por si mjeshtër në thurjen e shtizave. Ai nuk është vetëm kampion në zhytje dhe kjo ka bërë që të marrë zemrat e gjithë vajzave. Ai nuk e ka për turp, përkundrazi, ai është ulur në tribunë, duke u fokusuar në zanatin e ri.

Por, jo vetëm kaq. Ai fali pozitivitet, duke mbështetur konkurrentët e tjerë, për zhytjen e femrave. Nuk dihet pse, por Daley e ka konsideruar thurjen si “armën” e tij sekrete.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: