fbpx
Sport

Lojtari i Vllaznisë infektohet

Futbollisti i Vllaznisë Erdenis Gurishta rezulton pozitiv me Covid-19. Lojtari kuqeblu ka marrë përgjigjen sot dhe ka rezultuar pozitiv. Tashmë lojtari është në karantinë, ndërsa pritet që të bëhen analizat edhe për personat e tjerë të kontaktit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button