Sport

Paparacët filmojnë Waney Rooney me dy femra

Waney Rooney tradhton sërish gruan dhe kjo u bë virale. Ish-sulmuesi legjendar i Anglisë, është fotografuar në shoqërinë e dy vajzave, duke shkëmbyer puthje të zjarrta. Mësohet se pas festës, treshja ka shkuar në një hotel. Ish numri 10 i Anglisë shfaqet në gjendje të dehur, e i shtrirë në shtrat, i pafuqishëm për t’u ngritur.

Ndërkohë, njëra prej vajzave, filmon veten duke kërcyer në mënyrë sensuale para futbollistit. Kjo nuk është hera e parë që Rooney përfshihet në skandale të tilla. Historitë e tij të tradhtisë bashkëshortore kanë qenë të shumta edhe në kohën që ka qenë futbollist.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: