Sport

Video që po bëhet virale, Diego Costa grushton masazhatorin dhe e rrëzon përtokë (VIDEO)

Diego Costa është një nga lojtarët më të çmendur të historisë së futbollit.Ai njihet për karakterin e fortë dhe egërsinë që ka në fushë, shkruan Albeu.com. Në një video të publikuar nga “AS”, Costa ka dhuruar spektakël edhe në boks gjatë kohës që luante për Chelsean.

Video është filmuar nga John Terry në vitin 2015 teksa sulmuesi përfshihet në boks jo profesional me masazhatorin e Chelseat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: