fbpx
Sport

VIDEO+FOTO/ Fiorentina-Inter, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

Fiorentina dhe Interi po përballen mes tyre në “Artemio Franchi” në sfidën vlefshme për javën e 16-të të Serie A, shkruan Syri.net. Borja Valero shënoi në minutën e 9-të golin e avantazhit për Interin, duke ndëshkuar ish-ekipin e tij, teksa nuk e festoi golin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button