Categories Showbiz

Thellohen zërat për ndarjen e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës, këngëtari fshin nga YouTube këngën me partneren

Nëse provoni të kërkoni në “Youtube” këngën “Gjendja” të Ledri Vulës ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha, ajo nuk gjendet.

Reperi e ka fshirë këngën dhe ky veprim i tij ka bërë publikun sërish konfuzë.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë Ledri publikoi këngën e tij të re me titull “Paranormal” e mbase edhe kjo lëvizje lidhet sërish me projektet e tij.

Gjithsesi ne shpresojmë që Ledri ta rikthejë sërish në Youtube “Gjendjen” sepse të gjithë biem dakord që është një ndër më të bukurat e kësaj vere që lamë pas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME