Categories Lajme

Tjetër aksident në Lezhë, furgoni përplas këmbësoren

Një aksident tjetër ka ndodhur në hyrje të Lezhës.

Një furgon që transporton pasagjerë ka përplasur një grua e cila po kalonte rrugën.

Sipas burimeve në vendin e ngjarjes këmbësorja i ka prerë rrugën furgonit, ndërkaq aksidenti u shënua vetëm pak metra më tutje vijave të bardha për këmbësorët.

E dëmtuara është dërguar në spitalin e Lezhës ku bluzat e bardha bëjnë me dije se ka marrë dëmtime në shpatull dhe gjunjë.

Ndërkohë ky është aksidenti i tretë i raportuar për sot në Lezhë.

Një aksident i trefishtë ndodhi në aksin Lezhe- Shkoder, ku u përfshinë dy makina dhe një kamper. Nga aksidenti dy vajza janë plagosur, ndërsa një çift gjerman, të cilët udhëtonin me kamper, nuk kanë pasur lëndime.

Aksidenti tjetër ndodhi në aksin rrugor Lezhe- Shengjin në afërsi të Knallës. Një makinë përplasi një të ri me motor dhe më pas drejtuesi është larguar nga vendi i ngjarjes. I riu është dërguar në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën, por ka fraktura të shumta në trup.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME