Categories Showbiz

U fut në Big Brother Vip, Arjola Demiri zbulon “amanetin” e mamit: Mos bëj s*ks

Një ndër banorët që u fut në ‘Big Brother Vip’ është edhe aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri. Gjatë një bisede në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo ka zbuluar hapur dhe pa komplekse, kërkesën e vetme të nënës së saj. Mes të qeshurave, Arjola ka zbuluar se nëna e saj i ka kërkuar të mos kryejë marrëdhënie seksuale në Big Brother Vip.

Donaldi: Çfarë të thanë kur u the që do të futesh, jam kurioz?

Arjola: Të lutem mami  mos bëj seks në Big Brother. Teksa bënte prezantimin e saj, ajo tregoi se si mori vendimin për tu bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe arsyen pse gjendej aty.

Demiri: Arsyeja e parë dhe e vetme që vendosa të jem pjesë e Big Brother VIP janë fëmijët e mi, sepse unë mendoj se ata meritojnë shumë. Çmimi final është edhe arsyeja e madhe se pse unë ndodhem pikërisht këtu”, ka thënë aktorja e serialit “O sa mirë”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME