Categories Showbiz

VIDEO\ “Ik ndërzehu me Luizin”/ Bledi nuk ‘kursehet’ ndaj Ronaldos, pritet zarf i zi. Këngëtari: Jam luan jo dem…!

Një situatë mjaft e tensionuar ditën e sotme në Big Brother VIP.

Personazh i ndodhive më të fundit ka qenë moderatori Ronaldo Sharka.

“Ik ndërzehu me Luizin”/ Bledi nuk 'kursehet' ndaj Ronaldos, pritet zarf i zi. Këngëtari: Jam luan jo dem...!

Ky i fundit pati një debat me gazetarin Bledi Mane.

Mane pas diskutimit që patën i kërkoi që të shkojë të ndërzehet.

Dhe duke qenë se Ronaldo shkonte shpesh nga dhoma ku ishte Kiara dhe Luizi, i tha këtij të fundit se e kishte me ty.

“Unë jam Luan, nuk jam Dem”, ia ktheu Luizi që i kërkoi Ronaldos të shkonte në dhomën e rrëfimit dhe të kërkonte zarf të zi për Manen.

Pritet të shihet në vijim nëse produksioni do marrë masa.

“Ik ndërzehu me Luizin”/ Bledi nuk 'kursehet' ndaj Ronaldos, pritet zarf i zi. Këngëtari: Jam luan jo dem...!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Sara reagon për herë të parë pasi u zbulua shtatzënia. Poston videon e ëmbël!

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi fillimisht u…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Langaraq! Shaheni nga gratë dhe pastaj bëheni vëllezër”- Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos

Aktori Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në orët e para…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit

Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Si u vetëquajta “Ceke”?, Sejfulla Myftaraj: Kush më mbajti në Berat…

Aktori dhe komediani i njohur shqiptar Sejfulla Mytaraj i njohur nga të gjithë si Cekja…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Meritoni i kërkon falje Rikes me një letër

Ditën e djeshme në BBVIP, banorët kanë shkruar letra drejtuar njëri-tjetrit. Meritoni zgjodhi t’i shkruante…

LEXO ME SHUME