Categories Lajme

VIDEO që po bën xhiron e rrjetit, Zonja e Parë e Indonezisë rrëzohet teksa zbret shkallët e avionit

Një incident ka ndodhur këtë hënë rreth orës 11:35. Zonja e Parë e Indonezisë, Iriana Joko Widodo rrëshqiti ndërsa zbriste shkallët e aeroplanit presidencial indonezian 1.

Incidenti ndodhi kur Ibu Iriana sapo kishte dalë nga dera e avionit që ishte ulur në aeroportin I Gusti Ngurah Rai.

Në atë moment, Zonja e Parë po zbriste shkallët ndërsa shoqërohej nga Presidenti Joko Widodo.

Ky i fundit, i kapi dorën e zonjës Iriana, dukej i habitur dhe menjëherë ndaloi së ecuri. Presidenti më pas priti që Ibu Iriana të ngrihej në këmbë, e ndihmuar nga pjesëtaret femra të Forcave të Sigurisë Presidenciale.

Zonja Iriana, e cila kishte veshur pantallona të gjata dhe një këmishë të gjatë rozë, dukej se kishte zgjedhur sandale të zeza tepër të larta, të cilat e kanë bërë të mos jetë komode.

Më tej, foli edhe vetë Presidenti duke u shprehur: “Zonja e Parë është në gjendje të mirë. Më vonë pasdite, ajo do të marrë pjesë edhe në serialin G20”./abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Blindohen” rrugët e Vlorës, policia kontrolle të shumta pas arrestimit të anëtarit të bandës së “Gaxhait”

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia kanë ngritur postoblloqe të shumta në rrugët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë/ Kamioni përmbyset në rrugë, merr para disa automjete, lëndohet shoferi

Një automjet tip kamion është përmbysur në rrugën ““Ramazan Gaxherri”” në kryeqytet dhe për pasojë…

LEXO ME SHUME