Categories Kuriozitete

Videoja që i bëri 5 milionë njerëz të qeshin (Video)

Pas çdo ditë të lodhshme që kalojmë, ne gjithmonë jemi në kërkim të një video, filmi apo edhe libri që na bënë të buzëqeshim dhe të harrojmë lodhjen. Kur flasim për video, kjo është njëra prej tyre që ka bërë më shumë se 5 milion njerëz të buzëqeshin e të i lumturon. Mund të themi se pa asnjë dyshim kjo është video më e lezetshme që keni parë ndonjëherë.

Kohët e fundit është duke u qarkulluar një profil i një djali të vogël dhe lidhjen e tij të veçantë me qenin e tij ‘Husky’. Djali ka qenë i rrethuar me qenin e tij që kur ka lindur, gjë që ka bërë lidhjen e tyre shume të fortë e zemrat e tona na i ka bërë më të hareshme dhe më të buzëqeshura.

Më poshtë gjeni një video të përmbledhur me momentet më të veçanta që nga lindja e këtij djali, dhe si e ka pritur qeni ardhjen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 26 Shkurt 2024

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Njihuni me shenjat e zodiakut që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë muajit mars

Siç e dimë pranvera po afron dhe bashkë me të shfaqen ne horizont edhe mundësi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 24 Shkurt 2024

Dashi Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

NASA kërkon katër vullnetarë për në “Mars”

A keni menduar ndonjëherë se si është të jetosh në Mars? Tani ju mund të…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 23 Shkurt 2024

Dashi Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të…

LEXO ME SHUME