Categories Showbiz

‘Viktima’ e radhës nga trendi i rrezikshëm i goditjes në skenë, kush është artisti që sulmohet këtë herë

Harry Styles është viktima e fundit në një sërë incidentesh në të cilat pjesëmarrësit e koncerteve hedhin objekte drejt artistëve në mes të shfaqjes. Ylli anglez u godit në sy nga një objekt i hedhur në skenë teksa po performonte në Vjenë të shtunën, duke shënuar incidentin e fundit në një listë në rritje të situatave të ngjashme javët e fundit.

Videoja e postuar në rrjetet sociale nga të pranishmit tregon këngëtarin e duke ecur në skenë ndërsa një objekt e godet atë në sy.

Ai shihet duke u dridhur nga dhimbja kur objekti e godet dhe u përkul ndërsa i afronte duart në kokë për të mbledhur veten përpara se të vazhdonte të ecte përpara. Incidenti ndodhi vetëm disa ditë pasi Adele paralajmëroi audiencën që të mos hidhnin objekte mbi artistët, pasi u përball me një incident të tillë. Artistë të tjerë që së fundmi janë goditur me objekte në skenë janë Drake, Bebe Rexha, Kelsea Balerini dhe Ava Max, siç shihet në video të ndryshme të postuara në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME