Categories Lajme

Vota e Bolenës për Jorgo Goron. Mbështetja e banorëve për vijimin e projekteve në Bashkinë Himarë

Investimet në zonë,me qëllim zhvillimin e agroturizimit. Kryetari i bashkisë Himarë dhe kandidati i PS Jorgo Goro është ndalur në një takim të ngrohtë me banorët e fshatit Bolene duke marrë prej tyre mbeshtetjen për të vijuar me investimet edhe në katër vitet e ardhshme.

Nga Bolena deputeti Vullnet Sinaj ka theksuar se edhe pas 14 majit ,Himara do të vijojë të jetë nën drejtimin e PS dhe Jorgo Goros.

Vullnet Sinaj :Punet e mira bëhen të gjithë bashkë,ashtu si kemi realizuar deri tani ka theksuar Goro,ndërsa qëllimi ynë mbetet zhvillimi i agroturizimit në këtë zonë,që ka resurse të shumta turistike,por që edhe investimet nuk do të mungojnë edhe në katër vitet e ardhshme .

Jorgo Goro: Vota e Bolenës do të jetë e bashkuar,për PS dhe jorgo Goron në 14 maj, ishte ky premtimi dhe dëshira e banorëve të zonës, Bolena një tjeter fshat me mbështetje te pakufishme për Jorgo Goron,në vijim të investimeve dhe punëve të mira në të gjithë bashkinë Himarë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME