Categories Lajme

Zjarri shkrumbon një hambar në Devoll, dëme të shumta materiale

Një hambar ku mbahen zahiretë e dimrit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ziçisht në Devoll dhe për fat të mirë nuk ka persona të lënduar.

Si pasojë e flakëve është djegur i gjithë objekti dhe dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Po punohet për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME