Categories Lajme

Aiba kompani shpall vakant pozicionin Agjent Shitje në Vlorë, detaje

Aiba kompani shpall vakant pozicionin Agjent Shitje – Vlore Detyrat dhe Pergjegjesite
• Pergjegjes per menaxhimin e portofolit te klienteve dhe ndjekja e marredhenieve me ta;
• Te realizoj planin e shitjeve te percaktuar nga kompania ne zonen/portofolin e klienteve te kompanise;
• Te njohe ne menyre te shkelqyer produktet e kompanise;
• Pergjegjes per mirembajtjen e rrjetit ekzistues te klienteve dhe identifikimin e klienteve te rinj;
• Nderton, miremban dhe permireson marredheniet e biznesit me klientet duke siguruar plotesimin e nevojave te tyre sipas standarteve me te larta;
• Inicion plane veprimi per krijim alternativash te reja per shitjen e produkteve te kompanise;
• Pergjegjes per ndjekjen e proceseve te punes sic percaktohet ne udhezimet e shitjeve dhe ne perputhje me objektivat e percaktuara nga kompania;
• Komunikon ne menyre profesionale me klientet dhe mban kontakte te vazhdueshme me ta;
• Te zbatoj me perpikmeri dhe brenda afatit kohor te kerkuar, te realizimit te detyrave dhe zgjidhjes se probleve te percaktuar nga eprori;
• Raporton sipas kerkeses dhe standarteve te raportimit;
• Detyra te tjera qe mund ti ngarkohen nga Menaxheri I Shitjes. Kualifikimet dhe Kerkesat
• Te kete perfunduar arsimin e larte ekonomik,marketing;
• Mbi 3 vite experience pune te ngjashme;
• Njohje shume te mire te zones • Te zoteroj leje drejtimi automjeti klasi B;
• Aftesi shume te mira komunikimi;
• Njohuri te programeve financiare; • Njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office; Te interesuarit mund te dergojne CV e tyre ne adresen [email protected] dhe [email protected] cel +355682212719

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME