Categories Lajme

Aksident i rëndë në Shëngjin, dy të plagosur pas përplasjes së tre makinave (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të Lapidarit në Shëngjin. Tre automjete janë përfshirë në aksident duke u përplasur me njëra-tjetrën në hyrje të Shëngjinit.

Për pasojë nga aksidenti i trefishtë janë plagosur disa persona, por dy prej tyre kanë marrë lëndime të shumta. Dy të lënduarit janë dërguar me autoambulancë në spitalin rajonal të Lezhës për mjekim.

Për shkak të aksidentit të trefishtë hyrja e Shëngjinit është bllokuar duke shkaktuar një radhë të gjatë me automjete në pritje.

Qarkullimi është devijuar në segmentin Kunë-Lezhë deri në zhbllokimin e aksit rrugor të bllokuar nga tre automjetet e përplasura.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra në Memaliaj, flasin banorët: Jemi të tronditur! Të vriten tre veta kot….!

Banorët e Memaliajt në një prononcim për mediat shprehen se janë të tronditur për atentatin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosi me thikë një grua, prangoset 33-vjeçari

Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar, i cili ditën e djeshme dyshohet se plagosi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Të shtëna me armë zjarri pranë një lokali në Tale të Lezhës, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në Tale të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se…

LEXO ME SHUME