Categories Lajme

Aksident me vdekje në Shkodër, 54 vjeçari ka ndërruar jetë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Shkodër- Velipojë .

Sipas të dhënave paraprake, shtetasi Z. L., 54 vjeç, banues në fshatin Gomsiqe e Re, Velipojë duke drejtuar motomjetin e tij pa targa, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra, drejtuesi i motomjetit shtetasi Z.L, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME