Categories Lajme

Aksident tragjik në Itali/ Ky është 18-vjeçari shqiptar i Kosovës, plagoset i ati

18-vjeçari shqiptar nga Kosova, Admir Hoti ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në Portogruaros të Italisë.

Mediat e huaja shkruajnë se dyshohet se asfalti i lagësht ka qenë shkaku që i riu ka humbur kontrollin mbi drejtimin e makinës.

Në aksident janë përfshirë 2 makina “Fiat Grande Punto” e cila drejtohej nga 18-vjeçari shqiptar dhe një “Chevrolet” që po udhëtonte në drejtim të kundërt me “Fiatin”.

Si pasojë e përplasjes së mjeteve, makina tip “Fiat” me të cilin udhëtonin i riu shqiptar së bashku me babain e tij pasagjer, është ndarë më dysh.

Shoferi i “Chevrolet” ishte bllokuar brenda makinës, ndërsa 18-vjeçari shqiptar dhe babai i tij që ndodhej në sediljen e pasagjerit, kishin humbur ndjenjat. Fatkeqësisht për të riun, mjekët nuk mund të bënin asgjë.

Mediat shkruajnë se si pasojë e aksidentit, janë plagosur rëndë edhe 2 persona të tjerë.

Policia italiane po heton rrethanat e aksidentit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME