Categories Lajme

Arrestohet 55-vjecarja nga Fushë Kruja, mashtroi dhe i mori paratë një gruaje tjetër

65-vjecarja është mashtruar nga një grua, e cila i ka marrë paratë dhe është larguar. Menjëherë pas denoncimit policia ka identifikuar dhe ka arrestuar 55-vjecaren, e cila dyshohet se i ka marrë një shumë të konsideruar parash .

D.M 55-vjece nga Fushë Krujë është arrestuar mesditën e sotme nga policia Gjirokastër pasi dyshohet se ka mashtruar 65-vjecaren dhe i ka marrë paratë, të cilat janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

E arrestuara është vënë në pranga nën akuzën, mashtrim me qëllim përfitime monetare ,ndërkohë çështja po hetohet me tej nga prokuroria.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME