Categories Lajme

Astrologu i njohur: Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes! 2019-ta do të sjellë ndarje

Astrologu i njohur Paolo Fox, ka bërë parashikimin e yjeve për vitin 2019-të, ku parashikon fat të keq për disa shenja Horoskopi.

Sipas Fox, 2019-ta do të jetë viti i ndarjeve.

“2019-ta do të jetë një vit që i ndryshimeve radikale, i ndarjeve”. Kështu e përshkroi astrologu Paolo Fox vitin e ardhshëm, në një intervistë me “Corriere della Sera”. “Për Shigjetarët do të jetë një vit interesant, janë ata që nuk e lënë veten të frikësohen dhe largohen pa e menduar dy herë. Do të jetë një vit i mirë për Luanët e Peshqit, sidomos në anën emocionale dhe të shtëpisë”, tha Fox.

Nëse një person në çift është në vështirësi, ai mund të transmetojë negativitet në marrëdhënie. Vështirësia e njërës shenjë të horoskopit mund t’i përcillet dhe tjetrës. Vështirësia më të mëdha është për Gaforren, duke pasur parasysh opozitën me Saturnin. Çfarë është e rëndësishme, lidhet me rëndësinë e fillimit të një biznesi apo bërjes së një blerjeje të rëndësishme në ditën tuaj më të mbarë të vitit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME