Categories Lajme

Rama shkon me brekushe për të nderuar flamurin në Vlorë

Nuk ka kaluar pa u vënë re as sot më 28 nëntor, veshja e kryeministrit Edi Rama në Vlorë.

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të plotësojë shijet e tij sa i përket veshjes edhe në ditë të shënuara siç është 28 Nëntori.

Ai ka shkuar me brekushe për të marrë pjesë në ceremoninë shtetëror e që organizohet në Vlorë me rastin e 106 Vjetorit të shpalljes së Pavarësisë.

Megjithatë, pavarësisht kritikave, kryeministri nuk heq dorë nga stili i tij i veshjes, qoftë edhe në evente të rëndësishme si këto, me karakter zyrtar.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME