Categories Lajme

Atentati në Kurbin/ Merren në pyetje punonjës të firmës: Ishin disa autorë të maskuar, ja si ndodhi vrasja

Disa punonjës të firmës së inerteve në fshatin Gurëz të Kurbinit, ku ditën e djeshme ndodhi atentati me pasojë humbjen e jetës së ekonomistit, janë marrë në pyetje nga policia. Punonjësit ishin prezent gjatë ngjarjes ndërsa mësohet se atentatorët ishin katër persona të maskuar të cilët kanë ndaluar automjetin te porta e firmës. Tre prej tyre i janë afruar objektivit pranë zyrave të kompanisë.

Sapo Gjeloshi ka mbërritur tek dera e zyrës bashkë me ekonomistin Selman Mihana, autorët kanë hapur zjarr ndaj tyre. Në vendin e ngjarje policia mblodhi mbi 15 gëzhoja.

Momentalisht shkaqet e kësaj ngjarjeje vijojnë të mbeten të paqarta. Prokuroria po heton në disa pista në konfliktet e pronarit të firmës së inerteve, i cili po merr mjekim në Spitalin e Traumës në kryeqytet.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME