Categories Lajme

Bora Zemani në pritje të ëmbël: Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete

Bora Zemani dhe Donald Veshaj mund të bëhen prindër së shpejti. Të paktën, këtë ide na dhanë përmes videos të publikuar në “Cherry on Top”, emisioni që moderohet nga Bora.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete”, thotë Bora në nisje, ndërsa prek barkun, pak të rrumbullakosur. Në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën, të dy të emocionuar.

Për më shumë detaje, presim ditën e premte në orën 21:00 në emision. Bora është nëna e një djali, Arborit. Sa i përket lajmit të madh, do e marrim vesh vetëm të premten.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra në Memaliaj, flasin banorët: Jemi të tronditur! Të vriten tre veta kot….!

Banorët e Memaliajt në një prononcim për mediat shprehen se janë të tronditur për atentatin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosi me thikë një grua, prangoset 33-vjeçari

Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar, i cili ditën e djeshme dyshohet se plagosi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Të shtëna me armë zjarri pranë një lokali në Tale të Lezhës, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në Tale të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se…

LEXO ME SHUME