Categories Lajme

Çfarë ndodhi? Pas Kiarës edhe Luizi pajtohet me Efin: Për Zotin jam i lodhur, më beso! Unë nuk e di…

Duket se ujërat mes çiftit dhe Efit brenda shtëpisë së BBV janë qetësuar.

Pas përqafimit dhe pendesës së Kiarës, radhën e ka patur Luizi.

Ai është shprehur se është i lodhur nga rrugëtimi i tij dhe në këtë mes pret mirëkuptimin e Efit.

Pjesë nga biseda:

Efi: Unë e kuptoj por jo kur je më të tjerët ndryshe dhe me mua ndryshe

Luizi: Jo as me të tjerët nuk jam ndryshe. Fakti që unë jam me Kiarën gjithë kohës e bllokon pak. Nuk dua ta hapni atë muhabet të shëmtuar bashkë. Në një farë mënyre edhe po ju mbroj ju edhe veten.

Unë në të dyja krahët ndihem keq, në një kohë që ju dini gjëra që unë nuk i di

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME