Categories Lajme

Dedikimi prekës i Arilenës: “Babi…Unë vazhdoj të t’them mirëmëngjes dhe natën e mirë”

Artistja 21-vjeçare Arilena Ara është ndoshta ndër vajzat e pakta të show-bizit që nuk përflitet për “skandale”, zhveshje apo gjëra të këtij lloji që përbëjnë thashethemet e estradës.

Mirëpo, të gjithë e dinë tashmë pikën e dobët dhe plagën e shkodranes, babai i saj, i cili është ndarë nga jeta para disa vitesh. Por, sot e asaj dite Arilena e kujton si të ishte dje dhe preket sa herë që biseda bie për të atin e saj.

Këtë e pamë edhe të shtunën kur ishte e ftuar tek Ermal Mamaqi dhe nuk mbajti dot lotët kur u përball me një video të shkëputur nga konkurrimi i saj në spektaklin “Gjeniu i vogël”, ku rrëfente gjithë dashurinë e madhe për të atin, i cili po e ndiqte në publik.

Videon me të cilën na preku të gjithëve, Arilena e ka postuar në Instagram, krahas së cilës shkruan fjalë tejet prekëse.

Arilena Ara shkruan:

“Babi.. Nuk do mjaftojë një jetë për të treguar dashurinë e madhe që kam për ty. Unë vazhdoj të t’them mirëmëngjesi dhe natën e mirë çdo ditë! Është ndjesia më e bukur të thërrasësh BABA!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME