Categories Lajme

Detajet/ Atentat makinës në Fushë-Kuqe, zbulohet emri i ish-deputetit socialist që ishte shënjestra

Zbardhen detaje nga atentati i dështuar sot në Fushë-Kuqe. Mësohet se shënjestër e një sulmi është bërë ish-deputeti socialist, Armando Prenga.

Siç edhe u raportua, Prenga ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij në zonën e Fushë Kuqes në Kurbin, kur drejt makinës së tij është qëlluar me armë zjarri. Ndërkohë ai ka denoncuar në polici se pas sulmit fshihet 29-vjeçari me inicialet F.I.

Mediat raportojnë se i riu që qëlloi me armë ndaj ish-deputetit, dyshohet se është djali i një komisioneri të ‘Bashkë Fitojmë’. Ky i fundit është larguar nga vendngjarja me automjetin e tij tip ‘Benz’, ndërsa nuk dihet ende shkaku i përplasjes mes tyre.

Detajet/ Atentat makinës në Fushë-Kuqe, zbulohet emri i

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME