Categories Lajme

Divjakë/ Makina përplaset me pishat, Trupi i vajzës së pajetë bllokohet në automjet, i plagosur dhe 23 vjeçari nga Vlora

Një aksident me pasojë v dekjen ka ndodhur në parkun e Divjakës gjatë ditës së sotme. Një makinë tip Audi ka dalë nga rruga duke u përplasur me pishat. Burime për Top Channel bëjnë me dije se në aksident janë plagosur edhe 2 persona, të cilët ndodhen në spital.

Ndërsa v iktima është identifikuar si Elsa Meci 19 vjeçe, trupi i së cilës është bllokuar në automjet dhe pritet të nxirret nga forcat zjarrfikëse. Mësohet se ajo ishte e fejuara e njërit prej të plagosurve. Personat e plagosur janë identifikuar si Vilson Hoxha nga Elbasani 25 vjeç  dhe Daniel Doda nga Vlora, 23 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME