Categories Showbiz

Do flenë jashtë/ VIP-at bëjnë säkrificën për Tanin: Do i vi një e mirë!

Të reja ngjarje priten të ndodhin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipërisë. Një zarf i bardhë ka surprizuar banorët ditën e sotme, të cilët e hapën me padurim për të parë se çfarë shkruhej në të.

Pasi e hapën, ata zbuluan paktin e vënë nga Vëllai i Madh se nëse banorët pranonin të flinin një natë jashtë, një surprizë do vinte për Tanin.

Banorët pranuan menjëherë bastin e vendosur nga Vëllai i Madh. Të shohim sa do e realizojnë dhe çfarë surprize do ketë për Tanin. Nderkohe Luizi ka qënë banori i parë që hoqi litarin. Si pasojë, ai ka shkuar menjëherë në nominim.Ai i tregoi banorëve se e hoqi litarin me qëllim që asnjëri prej tyre mos ta heqë dot, pasi ai që do e heqë do të shkonte në nominim bashkë me të.

Olta ka qënë banorja e dytë pas Luizit që ka vendosur të heqë rripin duke shkuar kështu automatikisht në nominim.

Luizi dhe Olta janë dy të nominuarit deri më tani. Sot është dita e dytë që banorët vazhdojnë sfidën duke qëndruar lidhur me njëri tjetrin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME