Categories Lajme

“Do trazoj ujëra jam hacker i femrave”/ Njihuni me Andin e ri që hyn në PërPuthen

Në puntatën e sotme në PërPuthen kanë ardhur 4 djem të rinj.  Djali i tretë është Andi nga Kosova por që ka lindur në Amerikë. Andi: Doja të bëhesha pjesë e këtij programi për tre arsye. Fakti i parë që është në Shqipëri dhe e dua shumë Shqipërinë. E ndjej veten si në shtëpinë time të dytë. Arsye e dytë është me ju tregu disa çunave këtu se si duhet të sillesh me vajzat. Arsye e tretë është për të parë se cila nga gocat është e zonja t’ma rrëmbejë zemrën.

Andi: Për ti takuar kam qejf të gjitha. Por kam veçu Anën dhe Tea. Dhe po më vjen keq që nuk është Armandi këtu se i kisha bërë ca debate më të. Mevlani: Gruaja e huaj është gati për tu martu, nuk ke punë më atje. Andi: Tea e ka prekur disa herë se ka pasiguri. Nëse Tea ka kërkesa që ai nuk ia ka përmbushur ja ku jam. Përderisa këta janë akoma këtu, atëherë ka diçka. As puthje nuk kam parë tek këta të dy,

Tea: Ne akoma nuk jemi cift. Dhe e dyta unë kam shprehur që nuk jam rehat me kamerat në intimitet.  Edhe më pëlqen vetëbesimi që ke. Andi: Je shumë ndryshe nga unë, por më pëlqen. Jam hacker i femrave. Mevlani: Nuk mjafton ajo që ke shkuar në Amerikë. Andi: do trazoj ujëra, do shkaktoj tërmet dhe me shpërthyer vullkan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Blindohen” rrugët e Vlorës, policia kontrolle të shumta pas arrestimit të anëtarit të bandës së “Gaxhait”

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia kanë ngritur postoblloqe të shumta në rrugët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë/ Kamioni përmbyset në rrugë, merr para disa automjete, lëndohet shoferi

Një automjet tip kamion është përmbysur në rrugën ““Ramazan Gaxherri”” në kryeqytet dhe për pasojë…

LEXO ME SHUME