Categories Bota, Lajme

“Dua familjen, vëllain dhe babain tim”, deklaratat e fundit të Harry-t trazojnë pallatin mbretëror

Pas publikimit të dokumentarit “Harry dhe Meghan”, princi mesa duket kërkon një rikthim te marrëdhënia e mëparshme me vëllain dhe babain e tij.

Në videot e publikuara ai këmbëngul se gjërat nuk duhej të ishin kështu në familjen e tij, duke theksuar se si Charles dhe William nuk ishin të gatshëm të pajtoheshin me largimin e tij nga pallati mbretëror. “Do doja që ata të ktheheshin si në fillim, na mendojnë mua dhe bashkëshorten si të këqinjtë por s’është ashtu”-thotë Harry.

Ndër të tjera, djali më i vogël i mbretit Charles dhe i princeshës së ndjerë Diana, flet edhe për lajmet e rreme, që lidhen me jetën e tij personale, duke theksuar: Dua familje, jo institucion!

Burime anonime nga pallati mbretëror në Buckingham bëjnë me dije se marrëdhëniet mes vëllezërve nuk janë aspak të mira dhe se këto deklarata publike të Harry-t e kanë përkeqësuar situatën akoma më shumë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Horoskopi për ditën e Martë, 16 Prill 2024

Dashi Përqendrohuni në realizimin e një plani efikas për punën tuaj, pasi ky është një…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Himarë, Po ndërtonte pa leje një objekt, në tokën e një shtetasi tjetër, në plazhin e Livadhit, vihet në pranga 38-vjeçari

Livadh, Himarë, Po ndërtonte pa leje, një objekt, në tokën e një shtetasi tjetër, në…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Unë jam steril, ajo ngeli shtatzënë”/ Gruaja përzë burrin nga shtëpia: Theri qenin në vendin tim

Mani Sula tregon për emisionin “Stop” se pas një martese 30-vjeçare, prej gati një viti…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Dentisti i prish dhëmbët dhe nofullën, harron frezën në rrënjë dhe kërcënon qytetaren në Korçë

Nuk janë të pakta rastet e denoncimeve që qytetarët kanë kundrejt stomatologëve të cilët nuk…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet brenda burgut të Drenovës një person, shkoi për t’i dhënë çantën me ushqime…

Një person është arrestuar brenda ambienteve të burgut të Drenovës në Korçë.  Sipas informacioneve nga…

LEXO ME SHUME