Categories Showbiz

Dua Lipa vjen me suprizën e madhe, Donatella Versace krenohet me yllin shqiptar

“Barbie” është një nga filmat të cilët mezi po priten nga fansat, pasi përveçse fabulës, një kast fantastik kanë luajtur në të.

Pjesë e këtij kasti është edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, e cila do të shfaqet si një sirenë me flokë blu.

Por, përveçse është pjesë e kastit të aktorëve, Dua ka dhe një tjetër rol të rëndësishëm në këtë film. Ylli 27-vjeçar i pop-it – i cili krenohet me 146.3 milion ndjekës të mediave sociale zbuloi se kënga do të publikohej këtë të premte në mesnatë do të jetë kolona zanore edhe e filmit “Barbie”.

Krah miliona komenteve të marra në post, ai që na kapi syrin është pikërisht ai i Donatella Versaces, e cila e thotë me plot gojë dhe krenari që Dua jonë është një “Barbie Versace”.

“Kjo Barbie do të rikthehet me një këngë këtë javë”, shkruajtu Dua në Instagram. Filmi “Barbie” do të publikohet më 21 korrik dhe  përveç Duas, do të ketë edhe emra të tjerë që do të luajnë Barbien shumë dimesionale. Aktorja Hari Nef si Barbie doktoreshë, ylli i “Insecure” Issa Rae si Barbie doktoreshë, Ritu Arya si Barbie gazetare etj.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME