Categories Lajme

E rende ne Shkup/ Dy të miturit abuzojnë me 8-vjeçaren, e filmojnë dhe videon e shpërndajnë tek shokët (DETAJET)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkup, ku dy të mitur kanë përdhunuar një vajzë 8-vjeçare.

Sipas mediave vendase mësohet se dy të mitur të moshës 10 dhe 13 vjeç përveçse e kanë përdhunuar vajzën, më pas e kanë filmuar dhe videon e kanë shpërndarë tek shokët.

Policia ka qenë e informuar për rastin që ka ndodhur para dhjetë ditëve, pasi nëna e fëmijës së dhunuar rastin e ka paraqitur në stacionin policor në Bit Pazar.

Autoritetet morën në pyetje të miturit të shoqëruar nga prindërit e tyre.

Mësohet se për shkak se të dy të dyshuarit janë poshtë moshës 14 vjeç, kundër tyre nuk mund të ketë procedurë penale, por për rastin do të veprojë Qendra për Punë Sociale.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME