Categories Showbiz

“Mami më e lumtur”, Ardit Gjebrea ndan momentin special të Andresës me të birin

Andresa Ambrosio ose ashtu si të gjithë shqiptarët e njohin, “Andresa e Telebingos”, në fillim të këtij viti u bë nënë për herë të parë.

Së fundmi ajo ka pagëzuar djalin e saj, Rafael-in në Katedralen e Shën Palit në Tiranë. Këtë gjë e ka bërë me dije vetë Ardit Gjebrea i cili ka marrë pjesë në ceremoni.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, moderatori ka publikuar një foto ng momenti i pagëzimit, ku Andresa shihet aq sa e gëzuar dhe e emocionuar.

“Rafael u pagëzua dhe mami i tij ishte më e lumtura në botë, duke e ndarë me ne gëzimin e saj”, shkruan Arditi. Kujtojmë që Andresa e solli në jetë djalin e saj më 24 janar 2023.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME