Categories Lajme

E turpshme/ Vlorë, Cifti ka.pet duke bërë se*s në varr.ezat e dëshmorëve (Video +18)

Vlorë, Cifti kapet duke bërë seks pa pikë turpi në varrezat e dëshmorëve. Disa Video kanë mbërritur në redaksinë e Vlora News nga një qytetar anonim ditën e sotme, në video shfaqet një cift duke kryer marëdh.ënie seksuale në varrezat e dëshmorëve në qytetin e Vlorës.

“Ja në varrrezat e deshmorëve, po bëhet se s, turp turp i madh” thotë qytetari i sh.okuar dhe i ha.bitur nga ajo që pa. Shpresojmë që episode të tilla të mos ndodhin më dhe te merren masa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME