Categories Lajme

Emri/ Vetëvritet me kallashnikov 65-vjeçari në Pogradec. Mister shkaku

Një 65 vjeçar nga fshati Vërdovë i Pogradecit është gjetur i pajetë në ambientet e banesës së tij.

Nga informacionet paraprake dyshohet se 65-vjeçari është vetëvrarë me një armë zjarri kallashnikov.

Burime bëjnë me dije se viktima është Nevrus Afezi 65 vjeç.

Kanë qenë familjarët ata të cilët pasi kanë dëgjuar krismat e armës kanë shkuar drejt dhomës ku ndodhej 65-vjeçari, ku e kanë gjetur pa shenja jete kryefamiljarin e tyre.

Ne këto kushte kanë lajmëruar policinë e komisariatit të Pogradecit e cila ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrethanat e ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME