Categories Showbiz

FOTO/ Ndjekësja i kërkoi burrin për një natë, Elita Rudi i jep përgjigjen epike…!

Një pyetje e pazakontë i është bërë moderatores së njohur Elita Rudi, përgjigjen e së cilës e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Moderatorja Elita Rudi ndan shpesh me ndjekësit momente nga aktivitetet e saj të përditshme dhe ato familjare. Por këtë herë ajo u has me një kërkesë paksa të pakëndshme që mund t’i ketë prishur humorin.

Në një bashkëbisedim virtual në Instagram, moderatorja është habitur nga kërkesa që i ka bërë njëra prej ndjekëseve, por përgjigja e saj ishte epike.

Krahas një postimi ndjekësja i shkruan:

A e jep burrin me qira një natë e dashur?

Ajo u përgjigj:

Kuku s’mundem me nda gjysmën e vetes./m.j

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME