Categories Lajme

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe shëtitoren, ja çfarë ndodhi gjatë natës

Gjatë natës persona ende të paidentifikuar kanë shkatërruar pjesën më të madhe të stolave dhe gjithçkaje tjetër në një pjesë të qytetit të Belshit.

Dëme të konsiderueshme janë konstatuar se janë shkaktuar përgjatë shëtitores-Park, që nga korsia e këmbesore deri te ajo e biçikletave. Vandalizmi nuk ka kursyer as molet e drurit për aktivitete sportive liqenore e rekreative si edhe dy zonat e plazhit publik e këndin e lojërave për fëmijë, zonën sportive e atraksionet natyrore.

Aktet e vandalizmit janë konstatuar në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe lidhur me ngjarjen është njoftuar policia lokale. Ndërkohë bëhet e ditur se po punohet për të identifikuar dhe kapjen e autorit të kësaj ngjarje që ka indinjuar banorët e qytetit të Belshit.

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

FOTOT/ Belsh, persona të paidentifikuar dëmtojnë pendonalen dhe

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME