Categories Showbiz

Fotot/ Luizi i bën super dedikim romantik Kiarës mes qindra fansave

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur, Noizy, të cilin e ka përmendur shumë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Luizi ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe bashkëshorten e tij, Kiara Tito. Ai i ka dedikuar moderatores së njohur këngën e shkruar posaçërisht për të “Me ty”.

Publiku ka kënduar njëzëri me këngëtarin duke u krijuar një atmosferë.

Luiz Ejlli u shpall fituesi i Big Brother VIP 2, ndërsa brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri gjeti dhe dashurinë.

Natën finale ata kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë, në bashkinë e Tiranës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME